Maciej Lepiato, mistrz paraolimpijski z Londynu oraz stypendysta programu Renault Handisport Team od teraz będzie teraz jeździł samochodem Renault Kadjar. Poprzednim modelem, który skoczek otrzymał do dyspozycji od firmy Renault był Captur.

Dzięki temu, że jestem objęty programem stypendialnym Renault Handisport Team i mam do dyspozycji bardzo praktyczny i przestronny samochód Renault Kadjar, mogę swobodnie kontynuować moje przygotowania do paraolimpiady w Rio – powiedział Maciej Lepiato. – Przede mną ostatnia prosta do paraolimpiady, kilka startów i ostatnie zgrupowania – dodaje sportowiec.

Renault Kadjar wyróżnia się płynną i atletyczną linią nadwozia crossovera. Posiada sportowe wnętrze, wykończone wysokiej jakości materiałami. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom jest zwrotne, co przydaje się podczas jazdy po mieście. Samochód jest wyposażony w nowoczesne systemy multimedialne, które zapewniają dostęp do usług on-line dzięki tabletowi R-Link 2. Dodatkowo pełen komfort gwarantują najnowsze układy wspomagające prowadzenie auta. Maciej Lepiato będzie jeździł Renault Kadjar w wersji Bose z silnikiem wysokoprężnym 1.5 dCi 110 oraz automatyczną skrzynią biegów.

Do pobrania:

Komunikat – LEPIATO W RENAULT KADJAR

Zdjęcie – LEPIATO W RENAULT KADJAR