Gratulujemy! Zrobiłeś właśnie pierwszy krok, aby uzyskać pomoc rzeczową, która pomoże Ci w dalszym uprawianiu sportu. Wypełnij poniższy formularz i wymień w rubryce „Potrzebuję” jak najbardziej konkretne rzeczy. Pamiętaj, proszę, że na naszej stronie zamieszczamy informacje o potrzebach rzeczowych, a nie finansowych. Firmy lub osoby, które będą chciały pomóc, skontaktują się z Tobą bezpośrednio.BLOGAktualnościodzieżbutyakcesoriasprzętksiążkiurządzenia pomiarowesuplementy diety i odżywkitorby/plecakiZapoznałem/am się z regulaminem akcji #pomagajrzeczowo dostępnym na stronie www.renaulthandisport.pl i akceptuję jego treść.

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe, w tym dane szczególne dotyczące mojej niepełnosprawności, były przetwarzane w celu mojego udziału w akcji #pomagajrzeczowo na zasadach określonych w powyższym regulaminie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dodatkowych, nieobowiązkowych do wzięcia udziału w akcji #pomagajrzeczowo, które zostały podane dobrowolnie w niniejszym zgłoszeniu.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-674) przy ul. Marynarskiej 13. Pani/Pana dane są przetwarzane w celu umożliwienia wzięcia udziału w akcji #pomagajrzeczowo, w tym podania kontaktu Darczyńcom. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia danych, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W kwestii ochrony danych, w tym realizacji przysługujących Pani/Panu uprawnień, można się z nami skontaktować pod adresem e-mail renault.iod@renault.com.pl.

[więcej informacji na temat wykorzystywania danych osobowych]