LEPIATO TRENUJE Z BEDNARKIEM W RPA

Mistrz paraolimpijski w skoku wzwyż Maciej Lepiato przebywa na zgrupowaniu w RPA. Razem z halowym mistrzem Europy w tej dyscyplinie Sylwestrem Bednarkiem i jego trenerem przygotowują się do mistrzostw Europy w Berlinie.

Czytaj więcej

MACIEJ LEPIATO W „TEAM100”

Maciej Lepiato został włączony do grona beneficjentów programu „team100”. Jego ideą jest wsparcie utalentowanych zawodników uprawiających dyscypliny olimpijskie.

Czytaj więcej

MACIEJ LEPIATO NIE SPOCZYWA NA LAURACH

Mistrz paraolimpijski w skoku wzwyż z Londynu i Rio de Janeiro Maciej Lepiato właśnie zakończył intensywne zgrupowanie w Spale, by dobrze przygotować się do sezonu halowego. Nie myśli o odpoczynku, mimo że ostatnio było o nim głośno – znalazł się w gronie 100 najbardziej wpływowych Polek i Polaków z niepełnosprawnością, otrzymał tytuł Honorowego Sportowca Ziemi Lubuskiej 2017, powstał także film na jego temat.

Czytaj więcej

MACIEJ LEPIATO ZE ZŁOTYM MEDALEM MISTRZOSTW ŚWIATA!

Maciej Lepiato zdobył złoty medal na lekkoatletycznych mistrzostwach świata osób niepełnosprawnych w Londynie. Skoczek wzwyż już po raz czwarty stanął na najwyższym stopniu podium podczas mistrzostw świata. Reprezentacja Polski przywiozła ze stolicy Wielkiej Brytanii 29 medali.

Czytaj więcej

PONAD 7 TYS. OSÓB GŁOSUJE ZA RELACJAMI MEDIÓW Z MISTRZOSTW ŚWIATA NIEPEŁNOSPRAWNYCH. APEL LEPIATO

Maciej Lepiato, trzykrotny mistrz świata w skoku wzwyż oraz mistrz paraolimpijski z Londynu i Rio de Janeiro, napisał na Facebooku, że lekkoatletyczne mistrzostwa świata osób niepełnosprawnych odbywające się w Londynie w dniach 14-23 lipca br. zasługują na uwagę mediów. Zawodnik poprosił użytkowników Facebooka o poparcie. Już ponad 7,3 tys. osób pozytywnie zareagowało na wpis.

Czytaj więcej

JUŻ ZA 10 DNI POCZĄTEK LEKKOATLETYCZNYCH MISTRZOSTW ŚWIATA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

14 lipca w Londynie rozpoczną się lekkoatletyczne mistrzostwa świata osób niepełnosprawnych. W rywalizacji weźmie udział 51 reprezentantów Polski. Na poprzednich mistrzostwach w 2015 roku nasza reprezentacja zdobyła 21 medali. Maciej Lepiato, trzykrotny mistrz świata w skoku wzwyż, będzie bronił tytułu. Organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby kibiców – ma być ich ponad 230 tys.

Czytaj więcej